+420 776 277 426
Tvorba webových stránek pro malé a střední podnikatele a jejich efektivní propagace 

Tvorba firemního loga ve vektorovém formátu

Potřebujete vytvořit nové firemní logo? Využijte naší nabídky tvorby firemního loga ve vektorovém grafickém designu!

Co je to vektorový formát loga?

Klasické rastrové obrázky ve formátech BMP, JPEG, GIF či PNG atd. jsou sice užitečné, ovšem pouze v malém procentu případů. Představte si, že se rozhodnete nechat si vytvořit například billboard na dálnici a disponujete pouze logem o velikosti např. 300 x 300 pixelů. Tento obrázek můžete použít na webových stránkách, ale při zvětšení na velikost billboardu se logo rozostří a nelze použít. Je to tím, že klasické rastrové formáty fungují právě na principu pixelizace.

Naopak vektorová grafika nepracuje s pixelem, nýbrž používá geometrické tvary jako jsou bod, přímka, křivka či různé mnohoúhelníky. Logo ve vektorovém formátu AI, EPS a dalších, potom můžete libovolně zvětšovat či zmenšovat, aniž by přitom ztrácel na kvalitě a ostrosti. Navíc můžete s obrázkem vždy pracovat, přidávat či odebírat prvky loga, měnit jejich barvu, atd.

Výhody tvorby firemního loga ve vektorech:

  • můžete logo zvětšovat bez ztráty kvality
  • můžete kdykoliv přidávat, odebírat, měnit jednotlivé prvky loga
  • oproti rastrům mají vektorová loga malou paměťovou náročnost


Ceník tvorby loga ve vektorech

Cenu Vám rádi sdělíme telefonicky či prostřednictvím e-mailu. Pokud budete mít o tvorbu loga zájem a neporozuměli jste, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi Vám Vaše případné dotazy vysvětlíme.

Kalkulace zdarma!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Předmět

Vaše zpráva