+420 776 277 426
Tvorba webových stránek pro malé a střední podnikatele a jejich efektivní propagace 

Tvorba firemních webových stránek

Nejste spokojeni se svou stávající webovou prezentací či jen uvažujete o jejím redesignu? Jste živnostník či malá firma a nechcete webdesignérům platit desetitisíce za jednoduchý web do 20 podstránek? Máme pro Vás ideální řešení v podobě levných webových stránek !

Proč tvorba webových stránek od Avetomu?

Specializujeme se na tvorbu webových stránek, které jsou určeny zejména živnostníkům, malým a středním podnikům. Tedy přesně Vám. Víme, že nechcete zbytečné investice, ať už finanční nebo časové. Přitom potřebujete spolehlivost a kvalitu. Vytvoříme pro Vás pěkné, jednoduché a hlavně levné webové stránky, včetně administračního rozhraní a originálního grafického designu. Využijte náš copywriting a nemusíte si dokonce lámat hlavu ani s obsahem. Sami si o Vašem oboru zjistíme veškeré podrobnosti a napíšeme texty, které Vaše klienty na 99,9% zaujmou. V případě, že již některé texty na web máte vytvořeny využijte naši jazykovou a stylistickou korekturu.

Hledáte aktivně nové zákazníky?

Skvělý přístup, dělejte to i nadále! My Vám jenom pomůžeme! Všechny weby, které tvoříme, jsou optimalizovány z hlediska SEO, proto Vám přivedeme nové kontakty prostřednictvím vyhledávačů.

Ceník tvorby webových stránek

tabulka_cen Cena tvorby webových stránek se samozřejmě odvíjí od rozsahu služeb. Veškeré ceny jsou proto orientační a závisí vždy na Vašich konkrétních požadavcích. Doporučujeme proto vyplnit kontaktní formulář níže a nechat si od nás zpracovat cenovou kalkulaci na míru.

kalkulace zdarma!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Předmět

Vaše zpráva