+420 776 277 426
Tvorba webových stránek pro malé a střední podnikatele a jejich efektivní propagace 

Služby

Vyberte si z široké nabídky našich služeb:

Tvorba webových stránekTvorba webových stránek s redakčním systémem zaměřená na malé a střední podnikatel, cenově dostupná právě pro ně. Stránky jsou navíc plně responzivní, tzn., že jsou plně kompatibilní s novými zařízení typu smartphone nebo tablet.


Správa webových stránek


Webové stránky spravujeme nejen z technického hlediska, tedy, aby vše šlapalo tak, jak má. To je dnes již samozřejmostí. My ovšem také spravujeme obsah Vašeho webu, aby byl stále aktuální a budil u návštěvníků důvěryhodnost.

Optimalizace pro vyhledávače


Search Engine Optimization (SEO), neboli česky Optimalizace pro vyhledávače je jedním z prostředků, jak získat na webové stránky návštěvníky a proměnit je na Vaše zákazníky. Víme, jak na to!

CopywritingPotřebujete napsat čtivé a prodávající texty a nevíte si rady? Nevadí, my se o to postaráme. Naši tvorba obsahu, tzv. copywriting je originální, vtipný a nápaditý. Přesvědčte se sami!

Jazyková korekturaVytvořili jste si své texty na webové stránky či jiné materiály a nejste si jisti gramatickou a stylickou správností? Nic se neděje. Vaše texty zkontrolujeme, opravíme a případné nejasnosti vysvětlíme.

Správa PPC kampaníPay Per Click (PPC), tedy „Platba za proklik“, je v současné době nejefektivním placeným reklamním systémem na internetu. Rychle a za relativně malý obnos dostanete na vaše webové stránky velké množství návštěvníků, vyzkoušejte to! 

Reklama na sociálních sítíchSociální sítě prochází v posledních letech velkým boomem. Snad každý zná Facebook, nicméně existují i další, např. Twitter, YouTube, Google+ nebo Foursquare. Všechny lze navíc velmi dobře použít jako marketingové nástroje. Využijte s námi potenciál sociálních sítí naplno!

Tvorba firemního logaFiremní logo. Značka, pod kterou si Vás lidé pamatují. Vytvoříme pro Vás firemní logo, které bude jasně vystihovat druh Vašeho podnikání a lidé si jej s Vaší firmou jednoduše spojí. Loga navíc tvoříme v tzv. vektorovém formátu, při zvětšení neztrácí kvalitu a lze jej použít i na velkých plochách.

Internetové marketingové poradenstvíTopíte se v záplavě nabídek různých internetových firem a nevíte, kterou z nich vybrat? Nezoufejte! Poradíme Vám, kde se investice do internetového marketingu vyplatí a kde jde naopak o pověstné vyhazování peněz oknem!